بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان

هوآوی رکورد‌دار گینس در نصب بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان

هوآوی در اجرای بنر تبلیغاتی گوشی P 20 Pro که در اسپانیا نصب شد، توانست رکورد بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی جهان را در گینس ثبت نماید.

این بنر که در میدان توریستی “پلازا د اسپانا” در شهر مادرید نصب شد، مساحتی به بزرگی ۵۶۷۳ متر مربع دارد و عنوان بزرگترین بیلبورد فضای باز را به خود اختصاص داده است، رکورد قبلی بزرگترین بیلبورد نیز به خود هواوی اختصاص داشت که پیش‌تر، بیلبوردی با ابعاد ۵۲۶۵ متر مربع در همین شهر مادرید نصب کرده بود.

در این بیلبورد، یوجنیو رکوئنکوعکاس سرشناس، تصویری را با کمک دوربین هواوی پی ۲۰ پروثبت کرده که عید تبشیر مسیحیان (در۲۵ مارس) را نشان می‌دهد و در حقیقت پیوندی است از تکنولوژی دنیای مدرن با دنیای رونسانس.

بر اساس آمارهای ارائه شده، کمپانی هواوی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ با سهم ۳۰ درصدی، توانست جایگاه نخست در بازار گوشی‌های هوشمند در اسپانیا را از آن خود نماید.

با توجه به اینکه در حال حاضر حدود دو ماه و نیم از آغاز عرضه‌ی پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو می‌گذرد، رقم فروش این گوشی‌ها به بیش از شش میلیون واحد رسیده و این به معنای رشد ۸۱ درصدی آمار فروش سری P20 در مقایسه با سری P10 است. در این مدت، هواوی رشد ۶۱ درصدی فروش در بازار داخلی چین و رشد ۱۵۰ درصدی در خارج از کشور را تجربه کرده است. خریداران ساکن کشورهای اروپایی مانند اسپانیا، نقش مهمی در به دست آوردن این بازار داشته‌اند.

ویژگی شاخص این گوشی دوربین آن است و با کسب بالاترین امتیاز د DXoMark، به عنوان بهترین گوشی موبایل حال حاضر دنیا از نظر کیفیت دوربین شناخته شده است.